Domy jednorodzinne

Możemy wykonać dla Ciebie projekt indywidualny lub zaadoptować do Twoich potrzeb jeden z projektów występujący w naszej bazie. Bazę projektów staramy się uzupełniać na bieżąco. Adaptujemy też zakupione projekty gotowe. Zanim jednak zdecydujesz się na ten krok, porozmawiaj z nami lub sprawdź czy warto. Bardzo często zakres zmian w projekcie gotowym jest za duży, aby był opłacalny (zdarza się, że trzeba rzut rysować od nowa).

Projektujemy solidnie, dbamy o to, aby przyjęte rozwiązania były dla inwestora korzystne. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z budową domu, od etapu warunków zabudowy poprzez projektowanie, kosztorys uproszczony do kredytu i kierownictwo budowy.
W czasie etapu projektowania wysyłamy e-mailem wizualizacje i rzuty, aby wraz z rodziną mógł cieszyć się powstawaniem wirtualnego domu. Pomagamy dostosować dom tak, aby każdy mebel, urządzenie i szafa wnękowa znalazły swoje miejsce. Dbamy o to, aby na nic nie zabrakło miejsca.
Chcesz, aby Twój dom był wygodny i cieszył oko, ale kosztował jak najmniej? Wiemy, jak to zrobić i chcemy przekazać Ci tę informację. Zaufaj nam, a oszczędzisz być może kilkadziesiąt tysięcy złotych.
Willa Macadamia

Kwiat Polny na Mazowszu widoczny od wjazdu
Kwiat Polny na Mazowszu widoczny od ogrodu
Kwiat Polny na Mazowszu oraz garaż widoczne od drogi
Przebudowa domu z lat 60' - dom na wzgórzu. Poniżej budynek inwentaryzowany.

Dom z bala drewnianego na stoku


 Film z krótką wizualizacją domu z bala.

Dobudowa klatki schodowej i termomodernizacja domu widocznego poniżej.Projekt elewacji budynku mieszkalnego jednorodzinnego


dom z poddaszem użytkowym
Przebudowa domu jednorodzinnego z lat 60'

Dom z poddaszem użytkowym SPA i biuro
Dom z dużą łazienka, SPA i biurem

Dom z poddaszem użytkowym SPA i biuro
Dom z poddaszem użytkowym biuro
dom parterowy garaż senioratka
Dom parterowy + senioratka lub biuro, szkieletowy


Dom z poddaszem użytkowym senioratka biuro agroturystyka
Dom lubelski z senioratką lub biurem