środa, 21 listopada 2012

Kwiat Polny: dom z garażem dwustanowiskowym

Propozycja projektu domu jednorodzinnego z możliwością przystosowania powierzchni użytkowej  w przedziale od 140 do 200 mkw, garażem dwustanowiskowym, częścią biurową/pokojem gościnnym, kotłownią na paliwo stałe i opcjonalnie werandą/ogrodem zimowym od strony elewacji ogrodowej.Proponujemy państwu ofertę specjalną: w cenie projektu indywidualnego otrzymają Państwo propozycję materiałów wykończeniowych: elewacyjnych, podłóg, glazury kuchennej, łazienkowej,  stolarki okiennej i drzwiowej, farb, wykładzin podłogowych i tkanin oraz dostawców i wykonawców bram drewnianych, schodów oraz innych w dwóch wersjach do wyboru: ekskluzywnej i budżetowej.

Jeśli myślisz, że takie wykończenie domu można uzyskać jedynie ogromnymi nakładami finansowymi, wyprowadzimy Cię z błędu. Wnętrza rustykalne doskonale przyjmują proste drewniane blaty, stare meble po babci, schody stalowo drewniane projektu firmy STALSTYL, tkaniny z kolekcji Doroty Trojnar (importera tkanin), czy klasyczną sofę ROMA z kolekcji mebli Turek - producenta z Kalwarii Zebrzydowskiej.


Zadzwoń 695 441 283 - zapytaj o cenę i możliwości. Pomożemy Ci wystąpić o warunki zabudowy, pomożemy w formalnościach, zapewnimy kierownika budowy. Oferujemy także usługi kierownika robót (osoba odpowiedzialna za prawidłowy przebieg budowy, wyliczenia ilości, dostawę materiałów, raporty wykonawców, itd.).

Program użytkowy:


Rzut parteru
 1. wiatrołap
 2. garderoba
 3. kuchnia + spiżarnia
 4. jadalnia
 5. salon + biblioteka
 6. pokój gościnny / biuro + WC/łazienka z WC
 7. WC
 8. kotłownia na paliwo stałe + skład opału
 9. + ogród zimowy
 10. + garaż 50 mkw + pomieszczenie gospodarcze 20 mkw

Rzut poddasza
 1. sypialnia gospodarzy + garderoba + łazienka z WC
 2. sypialnia 1
 3. sypialnia 2
 4. łazienka z WC
 5. pralnia z garderobą